Exchange and return

У разі необхідності ви можете обміняти або повернути товар, придбаний в інтернет-магазині BOUGIE STUDIO, не пізніше 14-ти календарних днів з моменту його отримання *.


Обмін і повернення товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, фабричні ярлики, етикетки, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару. Неможливий повернення товару, що був у використанні.


  1. Заповніть бланк заяви на обмін/повернення товару.
  2. Вкладіть бланк повернення разом з поверненими товарами в коробку або щільний пакет.
  3. Надішліть посилку службою "Нова Пошта" за ваш рахунок за адресою: м.Київ, відділення №51, тел. +380 (98) 757-58-58, ФОП Ліщина Ніна Сергіївна. 
  4. Зв'яжіться з нами в WhatsApp +380 (98) 757-58-58 або за адресою orders@bougiestudio.com вказавши номер замовлення та номер для відстеження відправлення.
  5. Термін обробки і схвалення обміну та повернення на складі становить від 1 до 4 робочих днів. 
  6. Після схвалення повернення, ми перерахуємо кошти на карту або банківський рахунок в термін від 1 до 10 банківських днів, для цього необхідно заповнити повні реквізити для переказу грошових коштів в заяві на повернення. Звертаємо вашу увагу, що повернення грошових коштів залежить від швидкості обробки операції вашим банком і може досягати 30 банківських днів.
  7. Повернення грошових коштів здійснюється за вирахуванням суми, сплаченої за доставку при оформленні замовлення.